back to top
12.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Edi Rama

Dy fjalë për ty Edi Rama – nga Osman Mula

Dy fjalë për ty Edi Rama nga Osman Mula E dinja se nuk do e merrnja pensionin e veçantë, sepse emri im do kalonte në dorën...

“Pse favorizuat me VKM një kompani fantazmë për inceneratorin?” – Rama i dredhon pyetjes… dhe i skërmitet gazetares Ambrozia Meta

“Pse favorizuat me VKM një kompani fantazmë për inceneratorin?” Rama i dredhon pyetjes... dhe i skërmitet gazetares Ambrozia Meta 14.12.2023 Kryeministri Edi Rama iu shmang sot me...

Po me Oso Kukën e me malësorët çka kini?! – nga Frank Shkreli

Po me Oso Kukën e me malësorët çka kini?! nga Frank Shkreli Diskursi i pagdhendur politik ndër-shqiptar i javës që kaloi ishte i pa-precedentë në...

Benet Beci, as prej Puket as i lagun! Editorial – nga Agim Popoci

Benet Beci, as prej Puket as i lagun! Editorial nga Agim Popoci Përkundër mobilizimit të Kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë së tij për ta pushtuar Shkodrën,...

Zogu, E. Hoxha, S. Berisha dhe E. Rama – nga Kujtim Drishti

Zogu, E. Hoxha, S. Berisha dhe E. Rama nga Kujtim Drishti Kur njerzit grinden midis tyre për të sharë njerin e për të ngritur tjetrin, pasionet...

Letër Publike drejtuar – në mbrojtje të vlerave të historisë dhe kulturës nga Dr. Engjëll Gishti

Letër Publike drejtuar: KM të Republikës së Shqipërisë z. Edi Rama, KM të Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, KM të Republikës së Maqedonisë së Veriut...

McGonigal, i zhytur deri në grykë në marrëdhënie sekrete me Edi Ramën – ‘Washington Post’

McGonigal, i zhytur deri në grykë në marrëdhënie sekrete me Edi Ramën ‘Washington Post’- February 13, 2023 Nuk dinë të ndalur shkrimet e medieve të mëdha...

Arrestohet ish zyrtarit të lartë të FBI dhe Kryeministri Shqiptar – Charles Mc Gonigal – Adriatik Riza Dosti & Ylli Dylgjeri

Çfarë fshihet pas arrestimit të ish zyrtarit të lartë të FBI - Charles Mc Gonigal... nga Adriatik Riza Dosti Pothuajse në të gjitha mediat amerikane të...

Amnistia që duhet dhe SPAK-u që duam – nga Përparim Gjeka

Amnistia që duhet dhe SPAK-u që duam nga Përparim Gjeka Paratë nga të ardhurat e djersës së shqiptarëve në Shqipëri dhe kudo në botë janë në...

Gjoba “Becchetti” e shkaktuar nga Edi Rama kushton sa 10 buxhete shtetëror për gjithë kulturën – nga Ndriçim Kulla

Ndriçim Kulla Gjoba “Becchetti” e shkaktuar nga Edi Rama kushton sa 10 buxhete shtetëror për gjithë kulturën nga Ndriçim Kulla Shumë njerëz mund të pyesin se ç’lidhje...

Kufizimi i mandateve si garanci kundër uzurpimit të posteve publike – nga Kastriot Çipi

Kufizimi i mandateve si garanci kundër uzurpimit të posteve publike nga Kastriot Çipi Precedenti Roosevelt dhe Amendamenti XXII i Kushtetutës amerikane si mësim për Shqipërinë...

Të gjithë në Shesh! – nga Adriatik Riza Dosti

Të gjithë në Shesh!* nga Adriatik Riza Dosti Litari ka ardhur në fyt! Thika ka shkuar aty ku s'mban më... në palcë! S'mban më ujë Pilafi!...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.