back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arben Ahmetaj

Presioni dhe pengimi i Drejtësisë, nga Rama tek Veliaj – nga Enton Abilekaj

Presioni dhe pengimi i Drejtësisë, nga Rama tek Veliaj nga Enton Abilekaj Erion Veliaj që prej 10 ditësh u shmanget mediave, zgjodhi të komunikojë me publikun...

Felaj, alergjikja e përjetshme ndaj qytetarisë – nga Elona Caslli

Felaj, alergjikja e përjetshme ndaj qytetarisë nga Elona Caslli Ka njerëz që vuajnë nga alergji të ndryshme. Disa njerëz kanë alergji nga pluhurat. Disa të tjerë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.