back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fatos Beja

Robert Elsie – i sakti, i urti, punëtori i madh dhe miku i dashur i shqiptarëve – nga Thanas L. Gjika

Robert Elsie - i sakti, i urti, punëtori i madh dhe miku i dashur i shqiptarëve nga Thanas L. Gjika Më 29 qershor 2020, mbushen 70...

Robert Elsie – i sakti, i urti, punëtori i madh dhe miku i dashur i Shqiptarëve – Kujtime nga Thanas L. Gjika

Robert Elsie - i sakti, i urti, punetori i madh dhe miku i dashur i Shqiptarëve Kujtime nga Thanas L. Gjika Të hënën, e 2 tetorit...

“…Duke i kujtuar, më dridhet zemra” – Neriman Hoxha – Fragment

Pjese nga libri me kujtime i Neriman Hoxhës “...Duke i kujtuar, më dridhet zemra!”, botim i Shtëpisë Botuese KLEAN. Nji rrëfim rrënqethës i jetës...

Doli libri: “…Duke i kujtuar, më dridhet zemra!” – Neriman Hoxha

“...Duke i kujtuar, më dridhet zemra!” - Neriman Hoxha Doli nga shtypi libri me kujtime i Neriman Hoxhës “...Duke i kujtuar, më dridhet zemra!”, botim...

Krim Lufte në Tivar – nga Fatos Beja (Parathënia)

Krim Lufte në Tivar - nga Fatos Beja (Parathënia) Raport për Komisionin Parlamentar (Botimet Klean - 2013) Pengesat politike për të zbuluar dokumente dëshmuese në lidhje...

“E kishim kushëri Enver Hoxhën, na interrnoi… 30 vjet…!”

Tri Motrat Hoxha: "E kishim kushëri Enver Hoxhën, na interrnoi... 30 vjet!" Intervistoi Ani Jaupaj Edhe sot, që është më e moshuara ndër tre motrat, Handan Hoxha, tenistja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.