back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Apologjia e Sokratit

Vlerat e thella të librit “Pikëllim në një foto të vjetër” i studjuesit të fotografisë shqiptare Qerim Vrioni – nga Robert Martiko

Vlerat e thella të librit “Pikëllim në një foto të vjetër”  i studjuesit të fotografisë shqiptare Qerim Vrioni nga Robert Martiko “Pikëllim në një foto të vjetër”...

Takim me Lazër Radin… përmes veprës së tij – nga Emi Krosi

Takim me Lazër Radin... përmes veprës së tij nga Emi Krosi Atë ditë shtatori, tek Teatri Kombëtar, (ku bëhet beteja për teatrin) u njoha pak edhe...

Vepra e Platonit Lazër Radi

 Vepra e Platonit  “Apologji e Sokratit”, “Kritoni”, “Fedoni”, “Elozh i Dashurisë” përkthyer nga frëngjisht&italisht  Dr. Lazër Radi Shtëpia botuese “Liria” Redaktoi dhe përgatiti për botim Jozef Radi ...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.