back to top
18.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adriatik Riza Dosti

Nuk ka fitues por vetëm humbës… – Refleksion mbi zgjedhjet e 14 majit 2023 – nga Adriatik Riza Dosti

Nuk ka fitues por vetëm humbës... Refleksion mbi zgjedhjet e 14 majit 2023 nga Adriatik Riza Dosti Dhe humbësit e mëdhenj janë Shqipëria e shqiptarët... 15 maj... ditë...

Mbrojtësve mjeranë të Kadaresë… – nga Adriatik Riza Dosti

Mbrojtësve mjeranë të Kadaresë... nga Adriatik Riza Dosti Mjaft më... se u bëtë vërtet të neveritshëm! Këto ditë dhe veçmas në përvjetorin e tij të lindjes “'çuditshëm''...

Habere të harbura korruptive – nga Adriatik Riza Dosti

Habere të harbura korruptive* nga Adriatik Riza Dosti Zot, o Zot ç'po lexojmë... ç’po na shohin sytë e ç’po na dëgjojnë veshët... Dashnoret e Pastrueset amerikano-shqiptare në...

Teme Sejko – E vranë plot 5 herë! – nga Adriatik Riza Dosti

Teme Sejko - E vranë plot 5 herë! nga Adriatik Riza Dosti Eliminimi fizik i Kundër-Admiralit dhe Komandantit të Flotës Luftarake Detare Shqiptare, Teme Sejko -...

Arrestohet ish zyrtarit të lartë të FBI dhe Kryeministri Shqiptar – Charles Mc Gonigal – Adriatik Riza Dosti & Ylli Dylgjeri

Çfarë fshihet pas arrestimit të ish zyrtarit të lartë të FBI - Charles Mc Gonigal... nga Adriatik Riza Dosti Pothuajse në të gjitha mediat amerikane të...

Lamtumira e një Mbreti… – nga Adriatik Riza Dosti

Lamtumira e një Mbreti... nga Adriatik Riza Dosti Absolutisht që e enjtja e 29 dhjetorit 2022, do të hyjë në historinë e futbollit botëror e veçmas...

Të gjithë në Shesh! – nga Adriatik Riza Dosti

Të gjithë në Shesh!* nga Adriatik Riza Dosti Litari ka ardhur në fyt! Thika ka shkuar aty ku s'mban më... në palcë! S'mban më ujë Pilafi!...

Rama dhe… Kosova! – nga Adriatik Riza Dosti

Rama dhe… Kosova! nga Adriatik Riza Dosti   Vite më parë, teksa po flisnim me të ndjerin Dor Keko për Kosovën aty në korridoret e redaksisë së...

Po në Vlorë ç’deshe në këtë mes-prilli o Kadare? – nga Adriatik Riza Dosti

Po në Vlorë ç'deshe në këtë mes-prilli o Kadare? nga Adriatik Riza Dosti ...Kur shkon Ismaili tek Ismaili ç'nuk të shkon në mend... dhe...

Addio Grande Campione…! – nga Adriatik Riza Dosti

Addio Grande Campione...! nga Adriatik Riza Dosti Vetëm dy javë pas ikjes së Gjeniut Maradona, bota e futbollit derdh sërish lot dhe serish është në zi... Një...

Pseudo-historianit Auron Tare: shkurt, qartë, saktë dhe shqip! nga Adriatik Riza Dosti

 Pseudo-historianit Auron Tare: shkurt, qartë, saktë dhe shqip! nga Adriatik Riza Dosti Mjaft me më pseudo-historinë tënde mbushur plot mllef, urrejtje e fantazi të shfrenuar komuniste...

Dy anët e medaljes së një Lamtumire… – nga Adriatik Riza Dosti – kushtuar artistit Rikard Ljarja

“E vërteta na bën të lirë...” prandaj ajo shfaqet gjithnjë e më e hidhur, dhe bëhet më shumë e tillë kur përballë kësaj së...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.