back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje…

Gazeta

Edith Piaf (1915-1963)
Edith Piaf (1915-1963) 

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje…

“Jo, për asgjë prej gjeje,

jo, s’më vjen keq për asgjë,

as për të mirat dhe as për të këqiat e pësuara,

për mua ato mbeten e njejta gjë…” 

(nga nji tekst i saj, i kënduar nga ajo vetë)

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.