back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Édith Piaf

“Unë dhe Parisi” – rrëfimi i mjekut Xhovan Kajana për Francën – nga Namik Selmani

“Unë dhe Parisi” rrëfimi i mjekut Xhovan Kajana për Francën nga Namik Selmani Do të doja që këtë titull monologian ta kisha për vete. Sot nuk ndodh...

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje…

Edith Piaf (1915-1963) - Asgjë prej gjëje... "Jo, për asgjë prej gjeje, jo, s'më vjen keq për asgjë, as për të mirat dhe as për...

Erza Muçolli – “Franca ka një talent të pabesueshëm 2015”

Erza Muçolli - “Franca ka një talent të pabesueshëm 2015” Përmbledhje shkrimesh nga shtypi per Fenomenin Erza 8 vjeçarja me prejardhje nga Drenica, mahnit francezët. Erza Muçolli,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.