back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Asgjë prej gjëje

Edith Piaf (1915-1963) – Asgjë prej gjëje…

Edith Piaf (1915-1963) - Asgjë prej gjëje... "Jo, për asgjë prej gjeje, jo, s'më vjen keq për asgjë, as për të mirat dhe as për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.