back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sali Protopapa

Mit’hat Frashëri – Baba i Kombit Shqiptar – nga Engjëll Gishti

Mit’hat Frashëri - Baba i Kombit Shqiptar nga Engjëll Gishti Pas 33 vitesh nga rënia e komunizmit, dëgjon ende njerëz të indoktrinuar majtas të cilët e...

Dy fjalë për një shkrimtar që vdiq katër vite më parë – nga Maks Rakipaj

Dy fjalë për një shkrimtar që vdiq katër vite më parë nga Maks Rakipaj ...Iku edhe Dritëroi me të shumtit. Thonë se vuajti shumë para se ta jepte...

Katër shkrime përtej Një Vdekje – Bardhoshi – Guma – Zaloshnja – Stefanllari

Për Kulturën e Vdekjes dhe Lirinë nga Nebi Bardhoshi Në këto vite që shkruaj në fb dhe më gjerë, edhe pse nuk kursehem aq shumë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.