back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kujtim Çekani

Kujtime te trishta në Ditën e Mësuesit… nga Kujtim Cekani

Kujtime te trishta në Ditën e Mësuesit... nga Kujtim Cekani Shumë nga ju që shkruani me dashuri për mësuesit, nganjeherë t’ju them të drejtën edhe...

Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër – opinione intelektualësh dhe shkrimtarësh

Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër Ikja në kërkim të ezilit, nga drejtori i Institutit të Studimit të Krimeve të Komunizmit, nuk është alarm...

“Një mentalitet i ri duhet t’i kapë frenat e këtij vendi…!” – Kujtim Cekani në bisedë me – TV Alba Life

“Një mentalitet i ri duhet t'i kapë frenat e këtij vendi...!” Kujtim Cekani në bisedë me - TV Alba Life Nje bisedë me z. Kujtim Cekani,...

Zoti Meta, Ju mund të bëheni, President i Gjithë Shqiptarëve… – nga Kujtim Cekani

Zoti Meta, Ju mund të bëheni, President i Gjithë Shqiptarëve letër e hapur, një vërsnikut tim e gjithë bashkëvuajtësve të mi nga Kujtim Cekani I nderuar...

Kërkojnë që rruga “Mehmet Shehu” në Mallakstër, të riemërtohet! – Mehmet Shehu: Kreu krime kundër njerëzimit

"Cilido që është i interesuar për ta mbështetur këtë iniciativë, bazuar në të Drejtat dhe Liritë Themelore të Njeriut, të na kontaktojë, për të...

Rrëfime nga Katovica Shqiptare nga Kujtim Cekani

Rrëfime nga Katovica Shqiptare nga Kujtim Cekani I ati në burgje ngulte thumba pishe në thonj... e bija dëmshpërblente burgjet!! . Ishte viti 2004. Vija nga Italia në...

Krejt Kleri Shqiptar u masakrua nga Diktatura… Opinione dhe shkrime

Krejt Kleri Shqiptar u masakrua nga Diktatura... Opinione dhe shkrime Me datë 5 nëntor 2016, në TV 2000, (television vatikanist) u fol gjerë e gjatë, për...

Spiunët e Fëmijërisë sime dhe Drita e mbetur nga Kujtimet… nga Kujtim Cekani

Spiunët e Fëmijërisë sime dhe Drita e mbetur nga Kujtimet... nga Kujtim Cekani E kush nuk kthehet te vitet e dikurshme të shkollës...?! Unë nuk besoj se...

U kthye prap Kulaku… nga Kujtim Cekani

U kthye prap Kulaku… nga Kujtim Cekani Sa larg paskam ikur e sa shumë vite kanë kaluar... Dhe ja, një ditë vendosa të kthehem aty ku të shumtët më...

Burrëria trashëgohet… Po ju çfarë keni trashëguar deputeti Blushi?! nga Kujtim Cekani

Burrëria trashëgohet… Po ju çfarë keni trashëguar deputeti Blushi?! nga Kujtim Cekani Letër e hapur deputetit Ben Blushit Përshëndetje, deputeti Blushi! Quhem Kujtim Cekani, dhe jam nga një...

Përgjigje e Letrës së Kujtim Cekanit nga Komisioni E.U.

Përgjigje e Letrës së Kujtim Cekanit   nga Komisioni E.U. Para disa ditësh Qytetari Kujtim Cekani i drejtoi nji leter Komisionerit Johannes Hahn ku shprehte shqetesimin per moshapjen...

Dekomunistizimi i shtetit Shqiptar – i shërben dekriminalizimit të tij! Letër e Hapur nga Kujtim Cekani

Dekomunistizimi i shtetit Shqiptar - i shërben dekriminalizimit të tij! Letër e Hapur nga Kujtim Cekani Një ish i persekutuar i shkruan Komisionerit Hahn, për Hapjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.