back to top
12.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Edvin Rama

Presioni dhe pengimi i Drejtësisë, nga Rama tek Veliaj – nga Enton Abilekaj

Presioni dhe pengimi i Drejtësisë, nga Rama tek Veliaj nga Enton Abilekaj Erion Veliaj që prej 10 ditësh u shmanget mediave, zgjodhi të komunikojë me publikun...

Gjyshja “biblike” e Edi Ramës…* – nga Adriatik Riza Dosti

Gjyshja “biblike” e Edi Ramës…* nga Adriatik Riza Dosti Quhej Veronika Marie Kolombi ... dhe kish lindur në Sarajevë në 1904! Për baba kishte tregëtarin e mirënjohur...

Ja si largohet pushteti i korruptuar piramidal i Ramës! – nga Aleks Kapllaj

Ja si largohet pushteti i korruptuar piramidal i Ramës! nga Aleks Kapllaj Rama që me ardhjen e tij në institucionet shqiptare, në fillim si ministër i...

Ndjesë për qytetarët apo aministi për grabitësit?! – nga Elona Caslli

Ndjesë për qytetarët apo aministi për grabitësit?! nga Elona Caslli Kur gjendesh përballë ligjërimit të kryeministrit mbi aktivitetin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, natyrshëm të lind...

Nuk kemi parë gjë akoma…! – nga Milaim Nela

Nuk kemi parë gjë akoma...! nga Milaim Nela Skandali më i madh në historinë e FBI-së - thotë Washington Examiner! 12 milione evro zhvatje vetëm prej Shefqet...

Përtej gjatësisë – Hiçi! nga Shpend Sollaku – Noe

Përtej gjatësisë - Hiçi! nga Shpend Sollaku - Noe Ishte Hiçi kur e sollën nga Franca në Shqipëri. E bënë kryetar komiteti të Tiranës (ky është...

Rama dhe… Kosova! – nga Adriatik Riza Dosti

Rama dhe… Kosova! nga Adriatik Riza Dosti   Vite më parë, teksa po flisnim me të ndjerin Dor Keko për Kosovën aty në korridoret e redaksisë së...

Në mbështetje të nismës: “Për Mbrojtjen e Kushtetutës”

Në mbështetje të nismës: "Për Mbrojtjen e Kushtetutës" I nderuar Z. President! Ju përshendesim nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ne jemi dy të rinj, të lindur në kampet...

Shame on you, zoti Bardhi! – nga Artan Gjyzel Hasani

OSCE Presence in Albania -  11 maj 2019, ora 23:07 Organizatorët e protestës së mbrëmjes të sotme duhet të mbajnë përgjegjësinë politike për dhunën kriminale...

Rama, hip në autobus! – nga Elona Caslli

Rama, hip në autobus! nga Elona Caslli "Kur të mos më keni, do t’më kujtoni!" - ishte deklarata jote. Teksa e lexova këtë fjali, menjëherë më erdhi...

Porta a Porta – 6 mars 2019 – Opinione – Kryeministri Rama – Gazetari Vespa

Porta a Porta - 6 mars 2019 - Opinione Kryeministri Rama - Gazetari Vespa Kush jep informacione te rreme per rrogat? nga Ismete Selmanaj Leba Dje në emisionin...

Një histori me paskuinë – Prolegomenat – opinion nga Ferdinand Radi

Një histori me paskuinë - Prolegomenat opinion nga Ferdinand Radi Ky shkrim i dreqosur nga unë me një mendjeshkprepje si gjithmonë e me një gjendje të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.