back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmon Hasani

Marinari i motovedetës së “Duelit të Heshtur” nga Kastriot Dervishi Dokumente dhe Opinione – 70 vite më vonë

Marinari i motovedetës së “Duelit të Heshtur” nga Kastriot Dervishi Dokumente dhe Opinione - 70 vite më vonë Për vite me radhë brezat kanë fiksuar në...

Mondi-al… Mondi-art 2014 nga Edmon Hasani

Mondi-al... Mondi-art 2014 (nga ditari i Edmond Hasanit) 26 qershor, 2014 Nëna ime e shkretë para se të ikte nga kjo botë jallane me kish taksur...

Festat e Fundvitit… kolazh… nga www.mondhasan.al

Festat e Fundvitit Kolazh... nga www.mondhasan.al *** E dua bredhin e vitit të ri, të ngulur aty, brenda në det, pranë bregut! Zbukuruar me sardele, cironka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.