back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arvanitët e Greqisë

Arbëria në zi për vdekjen e Papas Antonio Bellusci – Ati Shpirtëror i Arbëreshëve

Arbëria në zi për vdekjen e Papas Antonio Bellusci Ati Shpirtëror i Arbëreshëve Kaloi në Amshim Protopapàs (Kryeprifti) abëresh  Antonio Bellusci (1934-2024), qe jo vetëm bari...

“O e Bukura More” – Historia e Këngës Shqiptare 600 vjeçare

“O e Bukura More” Historia e Këngës Shqiptare 600 vjeçare Përgatiti Lirio Nushi Kënga “O e Bukura More”, shpreh kujtesën dhe mallin e një atdheu të humbur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.