back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

Foto-Video

Poradeci… Pesha e madhe e fajit Ferdinand Radi (1993)

Pesha e madhe e fajit... nga Ferdinand Radi (1993) Kujtim nga jeta e poetit të madh lirik, Lasgush Poradeci... Kujtime Artistësh për Artistët... Ky shkrim asht i...

Vepra e perkthyer e Pashko Gjeçi

Vepra e perkthyer e Pashko Gjeçi

Vepra e botuar e Kasem Trebeshines

 Vepra e botuar e Kasem Trebeshines Vepra të botuara mbas vitit 1991 1 - Stina e stinëve, Shkup 1991 (Stina e stinëve, Odin Montvalsen, Fshati mbi...

Leonard Pervizi – Art Gallery

http://www.youtube.com/watch?v=RYCTC7He34o Leonard Pervizi - Art Gallery

Botimet e veprës së Gëzim Hajdarit

 Botimet e veprës së Gëzim Hajdarit nga Jozef Radi Poeti Gëzim Hajdari, jeton prej më shumë se dy dekadash në Itali dhe mbetet nji prej...

Savra Monamour teksti Jozef Radi-muzika Grigor Kokali

http://www.youtube.com/watch?v=pNf8pUAebmo   "Savra Monamour" Muzikoi dhe luan ne fizarmonike Grigor Kokali

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.