Savra Monamour teksti Jozef Radi-muzika Grigor Kokali

0
29

 

“Savra Monamour”

Muzikoi dhe luan ne fizarmonike Grigor Kokali

Related Images:

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.