back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

Shkrime gazete

Në Firence, me misionin e kunorës për Telinin – nga Lazër Radi

Në Firence, me misionin e kunorës për Telinin nga Lazër Radi Marrë nga libri në botim "Gjurma t'nji ditari të djegun" Nga njiqind kampista shqiptarë, me datën...

Faiku: prozatori më i lartë i gjuhës shqipe!! nga Dr. Vasfi Samimi

Faiku: prozatori më i lartë i gjuhës shqipe!! nga Dr. Vasfi Samimi Faik Konica mbetet figura ma e madhe dhe ma kontraverse e kësaj kohe....

Shpresa vdes e fundit – Visar Zhiti

“...Lazër Radi, është simbol i triumfit mbi vdekjen, i njeriut që s’u rropos dot nga dallgët e zeza të Ferrit, që thyen prangat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.