back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vishdan Risilia

Sot… a beson shqiptari? Imzot Jul Bonatti (1874 – 1951) – nga Fritz Radovani

Sot… a beson shqiptari? Imzot Jul Bonatti (1874 - 1951) nga Fritz Radovani Pasojat e ateizmit komunist janë të pabesueshme dhe të pariparueshme! Asht shumë e vështirë me...

“Masakra, me knaqë shpirtin e tyne…” nga Fritz Radovani

“Masakra, me knaqë shpirtin e tyne...” nga Fritz Radovani Imz. Jul Bonatti (4 Maji 1874 -  5 Maji 1951) Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë... Vështirë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.