Nyjet-Arkivit për » Malsori në Paris «

Malsori në Paris… (Fragment) nga Pjetër Gjini

Pjeter Gjini i ri… (arkivi B. Coba) Malsori në Paris… (Fragment) nga Pjetër Gjini M’e kaluem kohën n’argtime Gjinden prrallza o kallxime; Dhe un sod prà, pa pik zori, Do t’u flas mb’i tip malsori, Bash Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook