back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kastriot Cipi

Kufizimi i mandateve si garanci kundër uzurpimit të posteve publike – nga Kastriot Çipi

Kufizimi i mandateve si garanci kundër uzurpimit të posteve publike nga Kastriot Çipi Precedenti Roosevelt dhe Amendamenti XXII i Kushtetutës amerikane si mësim për Shqipërinë...

Nje grua e rrallë, që sakrifikoi veten për dinjitetin e familjes – nga Kastriot Çipi

Nje grua e rrallë, që sakrifikoi veten për dinjitetin e familjes nga Kastriot Çipi Me 3 dhjetor 2021, ra sipari për Edi Luarasin, burrneshën e Teatrit Kombëtar....

Një rrëfim i munguar i vitit 1990, ose ne rinia e Tridhjetë Viteve të shkuara – nga Kastriot Çipi

Një rrëfim i munguar i vitit 1990, ose ne rinia e Tridhjetë Viteve të shkuara nga Kastriot Çipi Dhjetor 90 (Pjesa e Parë) Mbrëmja e 8 dhjetorit...

Idiotit që jep lirinë në këmbim të sigurisë (Dhe që meriton t’i humbasë të dyja) – Revoltë nga Kastriot Çipi

Idiotit që jep lirinë në këmbim të sigurisë (Dhe që meriton t’i humbasë të dyja) Revoltë nga Kastriot Çipi Më mirë qen në Itali, se sa pensionist...

Një letër vërtet e hapur për gjeneralin Pinoçet – nga Ariel Dorfman

Në vitin 1973, Salvador Aljende, Presidenti i Kilit, i zgjedhur demokratikisht, u vra gjatë një grushti shteti ushtarak, të drejtuar nga gjenerali Pinoçet, pak...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.