back to top
18.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Feja

Kryeministrja e Australisë, Gillard u drejtohet emigrantve…

Kryeministrja e Australisë, Gillard u drejtohet emigrantve... dhe nji shënim që ndoshta ia vlen të lexohet... 
 Fjalimi kryeministres së Australisë: Julia Gillard drejtue emigrantve

 Imigrantët, dhe...

Shtypi shqiptar të ketë ma shumë kujdes! Dr. Lazër Radi

Shtypi shqiptar të ketë ma shumë kujdes! nga Dr. Lazër Radi Nji president amerikan, nji nga baballarët e kushtetutës, ka thanë: “Edhe vet presidenti degjeneron, qeveria...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.