back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Federata Panshqiptare Vatra

Fati i kryetarit të Vatrës nuk është fati i Vatrës – nga Valentin Lumaj

Fati i kryetarit të Vatrës nuk është fati i Vatrës nga Valentin Lumaj (Në lidhje me mbledhjen e Vatranëve në Boston, me 17 mars 2024) Mirëmëngjes ju...

Vatra është e shqiptarëve – jo e politikanëve shqiptarë! – Deklaratë nga Vatra Manhattan Branch

Vatra është e shqiptarëve - jo e politikanëve shqiptarë! Deklaratë nga Vatra Manhattan Branch Të dashur miq, motra dhe vëllezër Vatranë! Ky muaj do të jetë...

Vatra dhe gjeneralët e ushtrisë së vdekur – nga Ervin Dine

  Ervin Dine në Takimet e Vatrës Vatra dhe gjeneralët e ushtrisë së vdekur nga Ervin Dine Kohët e fundit jam menduar gjatë para se të bëj...

Askush nuk asht mbi Ligjin, Kanunoren e as Vatrën… – 41 pyetje paraprake nga Serxhio Bitici

Askush nuk asht mbi Ligjin, Kanunoren e as Vatrën... 41 pyetje paraprake nga Serxhio Bitici Jam anëtar i mirëfilltë dhe kontributor i madh prej vitit...

Për liderin e shekullit të ri nga Marjana Bulku

Për liderin e shekullit të ri nga Marjana Bulku  E ke të vështirë të shmangësh subjektivizmin kur ndjek komunikimin e një bashkëmoshatareje me të cilën ke...

Kreolizmi poetik i Anton Çefës nga Dr. Fatmir Terziu

Kreolizmi poetik i Anton Çefës nga Dr. Fatmir Terziu Etja për një delir të blertë Kur në qiell të andrrës sime prek/ Me duer të brishta, Zgjohen vegime...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.