back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bujar Doko

Tomas Hardy dhe “Tesi d’Erbervilëve”

Tomas Hardy dhe “Tesi d'Erbervilëve” Tomas Hardy, shkrimtari i shquar anglez u lind në Higher Bockhampton me 2 qershor të vitit 1840. Në vitin...

Një dokumenti i Ministrisë së Arsimit, në vitin 1950 dhe matura e vitit 2020 – 70 Vite largësi! – Material i pajisur me shënime...

Një dokumenti i Ministrisë së Arsimit, në vitin 1950 dhe matura e vitit 2020 - 70 Vite largësi! Material i pajisur me shënime nga Leka Ndoja Para...

Meditim për poetin e dijetarin e përndjekur Vexhi Buharaja Agim Xh. Dëshnica

Meditim për poetin e dijetarin e përndjekur Vexhi Buharaja nga Agim Xh. Dëshnica Me rastin e 90-vjetorit të Lindjes Berati, si gjithmonë, kur vjen muaji i këndshëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.