back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Botimet Jozef

Midis ujërave të poezisë së narracionit… nga Shqiptar Oseku

Midis ujërave të poezisë së narracionit… nga Shqiptar Oseku "Hapësirë midis dy notave (Tempovarkë)", Flurans Ilia Botimet Jozef, Tiranë 2022 Flurans Ilia, 51 vjeç, bën pjesë ndër...

Për librat… autorët dhe Panairin – refleksion nga Ervina Toptani

Për librat… autorët dhe Panairin refleksion nga Ervina Toptani E premte në mbrëmje! Tirana hesht.... U enda një copë herë rrugëve të saj për të kërkuar...

Erina Çoku – dhe Opusi i saj poetik – Trilogjia “Frymë” – 2022

Erina Çoku - dhe Opusi i saj poetik - Trilogjia "Frymë" - 2022 Trilogjia “Frymë” gjendet në libraritë “Adrion” dhe “Albania”. Titujt e veprave: “Fill”...

Edhe dy libra të Dine Dines… – nga Visar Zhiti

Edhe dy libra të Dine Dines… nga Visar Zhiti - Ishim bashkë në burgjet e Spaçit dhe të Qafë-Barit, ku me vite na shkatërronte robëria dhe...

Katalogimi i Veprës së Plotë të LAZËR RADIT

  Katalogimi i veprës së plotë të LAZËR RADI  Materiali që paraqesim asht nji bibliografi e thuejse krejt Veprës së Plotë të Dr. Lazër Radit, botue dhe...

Individi i Përgjegjshëm – Thelbi i Shoqërisë së Lirë nga Thanas L. Gjika

Individi i Përgjegjshëm - Thelbi i Shoqërisë së Lirë nga Thanas L. Gjika Vlerësime mbi romanin “Përjetësi pa kohë” të Robert Martikos - Sh. B. "Jozef"   Në panairin...

Fotoja “Kthimi i barkës në port” e atdhetarit dhe fotografit – Stefan Kaçulini – nga Qerim Vrioni

Fotoja "Kthimi i barkës në port" e atdhetarit dhe fotografit - Stefan Kaçulini nga Qerim Vrioni Durrësi dhe deti në fillim të shekullit XX Dihet se Durrësi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.