back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Beniamino Gigli

Fragmente kujtimesh dhe refleksionesh nga Lekë Tasi – 95 vjeçar

Fragmente kujtimesh dhe refleksionesh nga Lekë Tasi - 95 vjeçar “Nuk ndalohet Mozarti” Përballë Xhamisë së Et’hem bbeut ishte një megafon para se niste kantjeri për...

Ylli që s’e lanë të shkëlqejë… nga Doreida Dhonato Tezha

Ylli që s'e lanë të shkëlqejë... nga Doreida Dhonato Tezha Një borxh i imi moral ndaj drejtësisë, ndaj vuajtjeve dhe talentit të saj më detyrojnë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.