back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anthony Perdoda

Mrì Dedja e Merrnaçajve – Nana e Nik Marash Merrnaçaj – nga Pertefe Leka

Mrì Dedja e Merrnaçajve - Nana e Nik Marash Merrnaçaj, Dëshmori i Parë i Mërgatës Shqiptare në luftë kundra komunizmit nga Pertefe Leka 20 Janar...

Një promovim libri që dhuroi dashuri dhe lot… nga Shqipe Nebiaj

Një promovim libri që dhuroi dashuri dhe lot... nga Shqipe Nebiaj Më 16 shtator 2023, në kishën katolike “Zoja e Shkodrës”, në sallën e konferencave...

“Tentativa” – rrëfim nga Anthony Perdoda

“Tentativa” rrëfim nga Anthony Perdoda Në vitin 1973, fill mbasi mbarova gjimnazin më morën ushtar, ndërkohë që shokët e mi klasës me përjashtim të ndonjërit, të...

Shqipe Nebiaj dhe Art Show i saj: “Mendje Endacake”

Shqipe Nebiaj dhe Art Show i saj: “Mendje Endacake” Art Show: “Mendje Endacake” Adresa: 116 Merritts Rd - Farmingdale NY 11735 Ekspozita është e hapur nga ora...

Humor i vërtetë nga Koha e Diktaturës – Anthony Perdoda, Murat Basha, Bujar Llapaj, Arben Meshi e Astrit Cani

Humor i vërtetë nga Koha e Diktaturës Anthony Perdoda, Murat Basha, Bujar Llapaj, Arben Meshi e Astrit Cani “Dikur këta i quanim hafije” nga Anthony Perdoda Asokohe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.