back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Mema

Lamtumirë profesor Fatmiri! – nga Ilir Demalia

Lamtumirë profesor Fatmiri! nga Ilir Demalia Një tjetër ikonë, model i qytetarisë së Tironës, një tjetër fisnik i atij brezi të mrekullueshëm futbollistësh të Lym Allës...

Lym Alla dhe… oficeri i Kufirit… nga Adriatik R. Dosti

Lym Alla dhe... oficeri i Kufirit... nga Adriatik R. Dosti Rrinim një natë të bukur fundgushti në verandën e një Hotel - Restoranti në Shkup...

Trashёgimia e folklorit muzikor nё Myzeqenё e Madhe nga Maksim Kulla

Pёrshёndetje Jozef! Duke pasur besim se nё botimet e tua ka profesionalizёm nё paraqitjen e materialeve pёr botim po tё dёrgoj njё material, tё...

Kristaq Gogoni – Legjenda e paarritshme e futbollit Lushnjar – Portret nga Verxhil Xhafa

Kristaq Gogoni është prej prej atyre lojtarëve që i jep emër dhe zemër krejt nji qyteti! Kush ka pasur fatin të ndjekë në fushën e...

Përballë nji fotoje historike… Jozef Radi

Përballë nji fotoje historike...  nga Jozef Radi 16 shtator 1971! Në Tiranë luhet ndeshja Tirana (17 Nëntori) -  Ajax 2-2  - me dy gola te...

Requiem për njeriun e vuejtjes, Ali Dema! Jozef Radi

Requiem për njeriun e vuejtjes, Ali Dema! nga Jozef Radi Para pak ditësh, mora vesh lajmin se: vdiq Ali Dema! Nji prej të shumtëve të kësaj...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.