back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Vataj

Jusuf Vrioni – Golgota e mundimshme e njeriut të përkorë dhe përkthyesit brilant nga Albert Vataj

Jusuf Vrioni - Golgota e mundimshme e njeriut të përkorë dhe përkthyesit brilant nga Albert Vataj Plot 100 vite më parë më 16 mars të vitit 1916...

Viktor Hygo, humanisti që skaliti me shkronja zjarri fatet tragjike të kohës nga Albert Vataj

Viktor Hygo, humanisti që skaliti me shkronja zjarri fatet tragjike të kohës nga Albert Vataj Prologu Krejtçka na lidh me Viktor Hygoin, këtë personalitet të njimendtë...

Thjeshtësia gjer në madhështi! nga Anisa Markarian

“Çdo komb mburret me vlerat e tij. Për mua kjo është më e rëndësishmja. Nuk është e nevojshme që të bëhemi skllav të vlerave...

Lamtumirë At’ Kostantini… nga Albert Vataj

Lamtumirë At’ Kostantini... - I fundmi i Françeskanëve të Mëdhej nga Albert Vataj Sot Shkodra i jep lamtumirën, të fundmit të etërve françeskanë “Tue u mbyll me frymën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.