back to top
34.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Steve Jobs (1955-2011) – Pasioni i Punes

Gazeta

Steve Jobs (1955-2011)
Steve Jobs (1955-2011)

“E vetmja mënyrë më ba nji punë si duhet,

duhet me e dashtë atë çka ban…

Nëse s’e ke gjetë çka të përshtatet ty, vazhdo me e kërkue…

dhe mos u ndje asnjiherë i kënaqun…

Ashtu si për krejt çeshtjet e zemrës,

ke me e kuptue se e ke gjetë veç kur t’jetë përballë teje…” 

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.