back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Grigor Kokali

Savra Monamour teksti Jozef Radi-muzika Grigor Kokali

http://www.youtube.com/watch?v=pNf8pUAebmo   "Savra Monamour" Muzikoi dhe luan ne fizarmonike Grigor Kokali

Lazër Radi: Njeriu që na mësoi me dashtë lirinë… – nga Jozef Radi

Njeriu që na mësoi me dashtë lirinë... esse nga Jozef Radi Lazër Radi e kapërceu shekullin e jetës dhe përtejjetës së vet. N'at shenjtninë e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.