back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shanisha Dosti

“Kjo është edhe fotografia e martesës, mor’ burrë…” – nga Namik Mehmeti

“Kjo është edhe fotografia e martesës, mor’ burrë...” nga Namik Mehmeti Një shkrim domethënës për dajën tim, Ibrahim Sokoli dhe bashkëshorten, Shanisha Dosti* Artan Kafexhiu Një foto e munguar...

Drama e familjes Sokoli Safete Sokoli: – Sopranoja që jeta i shkoi duke vizituar vëllezërit në burgje

Drama e familjes Sokoli nga Fatbardha Saraçi - Mulleti Safete Sokoli: Sopranoja që jeta i shkoi duke vizituar vëllezërit në burgje  Një nga historitë më trishtuese të...

Shprehje popullore dhe aforizma gege… Jozef Radi

Shprehje popullore dhe aforizma gege... mblodhi Jozef Radi Pjesa ma e madhe e ktyne shprehjeve dhe aforizmave janë përdorë në familjen tonë... mbasi shpesh mbasdarkave...

Të ngrihet Savra… të shkatërrohet Savra! Jozef Radi

Të ngrihet Savra... të shkatërrohet Savra! nga Jozef Radi Vitet ‘44-’54, do të mbesin në historinë shqiptare si vitet më të errta të terrorit komunist,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.