Nyjet-Arkivit për » Parlamenti Shqiptar «

Fituesit, këta humbës të mëdhenj – nga Yzedin Hima

Fituesit, këta humbës të mëdhenj nga Yzedin Hima E gjithë zhurma parlamentare me sherret, diskutimet, hartimet, replikat, dosjet e spiunëve dhe pseudonimet që zotëron Parlamentin Shqiptar në një çast lindi një ide Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook