back to top
24.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Parathënia

Lame Fandi ose humanizmi i madh në një libër të “vogël” – parathënia e librit nga Jozef Radi

Lame Fandi ose humanizmi i madh në një libër të “vogël” parathënia e librit nga Jozef Radi Harallamb Fandi, sjell së fundi librin me tregime: “Pranverë...

Shën Nëna Tereze, Mrekulli feje dhe dashurie – Album filatelik me parathënia nga Dom Lush Gjergji

Shën Nëna Tereze, Mrekulli feje dhe dashurie Parathënia nga Dom Lush Gjergji “Nënë Tereza në pullat shqiptare” album dygjuhësh shqip-anglisht libri i ri me autor...

Parathënia e librit poetik të Griselda Doka – “Vetëm disa pyetje të mërguara” nga Pierino Gallo

Parathënia e librit poetik te Griselda Doka - "Vetëm disa pyetje të mërguara" nga Pierino Gallo Njëra, asnjëra, njëqindmijë. Kjo parullë, që na kujton Pirandelon, ndez menjëherë...

Krim Lufte në Tivar – nga Fatos Beja (Parathënia)

Krim Lufte në Tivar - nga Fatos Beja (Parathënia) Raport për Komisionin Parlamentar (Botimet Klean - 2013) Pengesat politike për të zbuluar dokumente dëshmuese në lidhje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.