back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“O e Bukura More”

“O e Bukura More” – Historia e Këngës Shqiptare 600 vjeçare

“O e Bukura More” Historia e Këngës Shqiptare 600 vjeçare Përgatiti Lirio Nushi Kënga “O e Bukura More”, shpreh kujtesën dhe mallin e një atdheu të humbur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.