back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mihal Luarasi

Nje grua e rrallë, që sakrifikoi veten për dinjitetin e familjes – nga Kastriot Çipi

Nje grua e rrallë, që sakrifikoi veten për dinjitetin e familjes nga Kastriot Çipi Me 3 dhjetor 2021, ra sipari për Edi Luarasin, burrneshën e Teatrit Kombëtar....

Kasem Trebeshinës, ose Kapitenit Achab, të cilit “nuk i kurseu gjë jeta”! nga Romeo Kodra

Kasem Trebeshinës, ose Kapitenit Achab, të cilit “nuk i kurseu gjë jeta”! nga Romeo Kodra Në janar të këtij viti, herën e dytë dhe të...

Pse më sulmojnë lakejtë e Ramës nga Fatos Lubonja

Pse më sulmojnë lakejtë e Ramës nga Fatos Lubonja Fill pas botimit të shkrimit tim “Edi Rama - narçizizmi malinj dhe shoqëria shqiptare”, si për ta...

Përurohet memoriali i Aktorit e Regjizorit Kujtim Spahivogli

Përurohet memoriali i Aktorit dhe Regjizorit Kujtim Spahivogli nga Pëllumb Kulla "Në këtë buzëlumi një artist i shquar jetoi dhe u pa me dinjitet në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.