back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Medin Zhega

Paulin Ndoja – Legjenda e portës shkodrane! – nga Sokol Parruca

Paulin Ndoja - Legjenda e portës shkodrane! nga Sokol Parruca Ishe vetëm 19 vjeç, kur more barrën e randë të mbrojtjes së portës shkodrane. Asokohe, shumëkush...

Kristaq Gogoni – Legjenda e paarritshme e futbollit Lushnjar – Portret nga Verxhil Xhafa

Kristaq Gogoni është prej prej atyre lojtarëve që i jep emër dhe zemër krejt nji qyteti! Kush ka pasur fatin të ndjekë në fushën e...

Përballë nji fotoje historike… Jozef Radi

Përballë nji fotoje historike...  nga Jozef Radi 16 shtator 1971! Në Tiranë luhet ndeshja Tirana (17 Nëntori) -  Ajax 2-2  - me dy gola te...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.