back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Liridon Mulaj

Ikje shënue n’copa drunjsh… – Cikël Poetik nga Liridon Mulaj

Liridon Mulaj - nji i ri premtues nder Letrat Shqipe Ikje shënue n'copa drunjsh... Cikël Poetik nga Liridon Mulaj "Shkruaj për kënaqësinë time dhe të atyre...

Koliqi dhe Camaj, nën shikime profesionale, racionale dhe emocionale – Opinione

Koliqi dhe Camaj nën shikime profesionale, racionale dhe emocionale - Opinione As Koliqi, as Camaj s'e kanë shtëpinë ku ti pandeh, zoti Tare! nga Ardian...

Nji mbramje fundshtatori… – nga Liridon Mulaj

Nji mbramje fundshtatori... nga Liridon Mulaj Kjo fotografi dhe kjo poezi nga Liridon Mulaj kushtuar mbrëmjes “Arti guxon të kundërshtojë...” realizuar në Teatrin Kombëtar. . Asht nji mbramje...

Ndahen çmimet e edicionit të dytë të konkursit poetik ‘KultStrofa’ – nga Alberina Haxhijaj, Gili Hoxhaj

Ndahen çmimet e edicionit të dytë të konkursit poetik ‘KultStrofa’ nga Alberina Haxhijaj, Gili Hoxhaj Kur nji lajm i mirë t'vjen në nji ditë keqe s'asht...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.