back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jurg Studer

BBC për Shqiptarët e Zvicrës… dhe nji penelatë refleksioni…

BBC për Shqiptarët e Zvicrës dhe nji penelatë refleksioni... j. r. Mbas pak orësh do të jemi dëshmitarë të përplasjes midis së shqipeve të Zvicrës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.