back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ivo Andriç

Duke ndjekur live në TOB koncertin e Tedi Papavramit, dhe një histori nga koha e studimeve në SHBA… – nga Saimir Z. Kadiu

Duke ndjekur live në TOB koncertin e Tedi Papavramit, dhe një histori nga koha e studimeve në SHBA... nga Saimir Z. Kadiu 25 vjet më parë,...

Fashizmi ndali gjenocidin Serb mbi Shqiptarët e Shqipnisë irredentiste – nga Agim Morina

Fashizmi ndali gjenocidin Serb  mbi Shqiptarët e Shqipnisë irredentiste nga Agim Morina A po doni fakte dhe vetëm fakte? Fakte lakuriqe? Ja fakte të shkrueme mbrenda pesë minutash.  Shqiptarët në periudhën e ekspanzionit të...

Tre vepra të Kasëm Trebeshinës – nga Agron Tufa – dhe një debat rreth tyre

Tre vepra të Kasëm Trebeshinës nga Agron Tufa Stina e Stinëve I botuar në vitin 1992 nga SH.B. Lidhja e Shkrimtarëve me titullin "Legjenda e asaj që...

Dubravka Stojanoviç: Shkencëtarja serbe trondit: Ja gjenocidi serb mbi shqiptarët!

  Dubravka Stojanoviç: Shkencëtarja serbe trondit: Ja gjenocidi serb mbi shqiptarët! Shkencëtarja serbe ka dhënë një deklaratë mjaft të papritshme. Dubravka Stojanoviç ka thënë se serbët...

Ivo Andriç – Projekti i panjohur për shfarosjen e shqiptarëve nga Alket Aliu

Ivo Andriç - Projekti i panjohur për shfarosjen e shqiptarëve nga Alket Aliu Politika antishqiptare e serbëve është elaboruar prej vitesh, me synim zbrazjen e tokave...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.