back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ilir Prifti

Për fatin e tyre të keq… nga Shpend Sollaku – Noè

Për fatin e tyre të keq... nga Shpend Sollaku - Noè Ia kam zilinë Odisesë. Atij i mjaftuan 20 vjet heqakeqje për tʼu kthyer më në fund në...

A është ndjerë ndonjiherë në faj kjo shoqëri për çfarosjen e pjestarëve të familjes së vet?! – refleksion nga Ilir Prifti

A është ndjerë ndonjiherë në faj kjo shoqëri për çfarosjen e pjestarëve të familjes së vet?! refleksion nga Ilir Prifti Kur familja vritet mes vedit, mendoj,...

Fatmir Sollaku – Jo vetëm vëllai im i madh – nga Shpend Sollaku Noé

Fatmir Sollaku - Jo vetëm vëllai im i madh nga Shpend Sollaku Noé Largim i papritur i kapitenit Ishim një skuadër e fortë, tre vëllezër, tre...

Dhimbja… ne dy poezi – Shpend Sollaku – Noé & Ilir Prifti

Dhimbja... ne dy poezi Shpend Sollaku - Noé & Ilir Prifti Para pak kohe u largue nga kjo jetë vëllai i madh i poetit Shpend Sollaku...

Hermetizmi ynë, jo si ai europian, më i vrazhdë, ekzistencial… – Visar Zhiti, intervistuar Violeta Murati

Hermetizmi ynë, jo si ai europian, më i vrazhdë, ekzistencial... Visar Zhiti, intervistuar Violeta Murati Jeni njeriu dhe shkrimtari në vëmendje të medias, së fundmi edhe...

“Shqyerja e perdes… prej një piktori të madh” nga Shpend Sollaku Noé e Jozef Radi

"Shqyerja e perdes... prej një piktori të madh"* nga Shpend Sollaku Noé e Jozef Radi me ndërhyrje të te afermve dhe miqve të artistit Nuk...


Shqiptarët hebrenj – midis nderimit dhe zhveshjes së dhunshme nga Shpend Sollaku – Noe


Shqiptarët hebrenj -  - midis nderimit dhe zhveshjes së dhunshme nga Shpend Sollaku - Noe Sipas një dialogu me doktorin Zino Matathia Kjo nuk është një intervistë... Ky...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.