back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Kurti

Piktura dhe etnosi i piktorit dhe etnografit Simon Rrota nga Besi Bekteshi

Piktori Simon Rrota Jeta dhe vepra e nji Piktori Mësues Simon Rrota lindi në Shkodër më 23 tetor 1887. I jati, Gjush Rrota, i kushtoi...

Ndalu për pak edhe ti… te Vorret e Rrmajit… Refleksion Jozef Radi

Ndalu për pak edhe ti... te Vorret e Rrmajit... Refleksion nga Jozef Radi Te Vorret e Rrmajit jeton nji pjesë e pavdekshme e jetës dhe kulturës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.