back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjaza

Portreti me një sy! nga Dine Dine

Portreti me një sy! nga Dine Dine Është një rastësi e çuditshme që, sa herë na mungonin materiale në ndërtim, në fermë do të planifikoheshin...

Si u bëra hero i ditës! Dine Dine

Si u bëra hero i ditës! Dine Dine Që në moshë të njomë kisha dëgjuar nga të moshuarit të thuhet se; historia përsëritet ose përsërit...

Sa herë ndalem… dhe shoh pas në jetën time… Adriana Dine

Sa herë ndalem... e shoh pas në jetën time... nga Adriana Dine Jeta e krejt brezit tim, e gjithë atyre që lindën në vitet '60,...

“Autokritika”… rrefim nga Dine Dine

"Autokritika"... Rrefim nga Dine Dine "Ore, po qo ish për të vanur kujën, jo ta themi kshua, si burri burrit. Qy ish sabotim. Ke sabotur aksionin...

Rrëfim për fëmijën tim… Adriana Dine

Rrëfim për fëmijën tim... nga Adriana Dine ...që e keqja mbi fëmijët të mos përsëritet kurrë!! Nuk është në natyrën time të ankohem, kështu shumë gjëra...

Njё plan i kobshёm i djajve tё kuq Tefik Çelo

Historia e dhimbshme e nji shkrimi nga Jozef Radi Tefik Çelo, asht nipi i kryeministrit Mehdi Frashëri (djali i së bijës - Sheriarit), nji nga figurat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.