back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gëzim Kaceli

Rrëfimi i fundit tronditës i Lili Cingut… – nga Adriatik Riza Dosti

Ditën e hënë me 5 shkurt 2024, u nda nga jeta në moshën 70-vjeçare, valltarja Liljana Cingu, e njohur për të gjithë si Lili,...

Familja tironase Kaceli – nga Marsida T. Najdeni

Familja tironase Kaceli nga Marsida T. Najdeni Kur nxjerr foto ose të dhëna, kam edukatën të jap burimin. Çdo foto të çdo tironsi/ tironsje o e...

Meremja dhe… shtatë fëmijtë e saj! – kujtime nga Osmon J. Kaceli

Me kërkesën e motrave të mia, po publikoj nji shkrim të vitit 2008, për vitin e parë të internimit. Në mungesën e bindjes që...

Kur harrohet ajka e një shoqërie… nga Marsida Najdeni

Kur harrohet ajka e një shoqërie... nga Marsida Najdeni Kushtuar Profesor Gëzim Kaceli, krijuesi i dhjetra valleve folklorike Shqiptare… dhe jo vetëm Atij… m.najdeni Gëzim Kaceli ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.