back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

George Gordon Byron

Lord Byron dhe Revolucioni Grek – nga Dionis Qirxidhi

I dashur Jozef, libri i parë më mësoi të jem stoik në gabimet që po e redaktojnë më mirë, duke mos u hallakatur, siç...

Pa ty! – poezi nga John Keats

Pa ty! John Keats Në përkujtim të 218 vjetorit të lindjes nga Jozef Radi John Keats lindi në Londër, me 31 tetor 1795 dhe vdiq në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.