back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Frano Lufi

Opera e Kosovës, prezanton “Goca e Kaçanikut” të Rauf Dhomit dhe baritonin Hektor Leka, në rolin e Plakut

Opera e Kosovës, prezanton "Goca e Kaçanikut" të Rauf Dhomit dhe baritonin Hektor Leka, në rolin e Plakut Në radhë të parë dua të falenderoj nga...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës… – nga Elida Buçpapaj

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës... nga Elida Buçpapaj Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat,...

Prenkë Jakova dhe muzika e tij me temë fetare nga Robert Prennushi

Prenkë Jakova dhe muzika e tij me temë fetare nga Robert Prennushi Me 18 qershor të këtij viti (2017), kompozitori Prenkë Jakova me krijimtarinë e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.