back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fitim Zekthi

Miti i Sizifit dhe shqiptarët – nga Fitim Zekthi

Miti i Sizifit dhe shqiptarët nga Fitim Zekthi Më duket se ne si komb kthehemi gjithnjë në pikën ku nisemi. Nuk kemi fuqi ta ngjisim diçka...

“Braktisja” e PD-së – nga Fitim Zekthi

"Braktisja" e PD-së nga Fitim Zekthi Në një aktivitet për një përvjetor të RD-së, para tre apo katër vitesh, ku merrnin pjesë (veç shumë gazetarëve, analistëve,...

Majta apo djathtas – si orientohemi sot? – Editorial Revista Medius – 8

Majta apo djathtas - si orientohemi sot? Revista Medius - 8 Medius 8 vjen përpara publikut me disa pyetje dhe analiza që rrekin të shpjegojnë kufijtë...

Le tё plasin nё mllefin e tyre… – nga Fitim Zekthi

Le tё plasin nё mllefin e tyre... nga Fitim Zekthi Në vitet 70-të në Kubë, një qytetar amerikan që ishte aty në punë të vet e...

Midis njё mjerimi dhe luksi tё frikshёm – reflektim nga Fitim Zekthi

Midis njё mjerimi dhe luksi tё frikshёm reflektim nga Fitim Zekthi Ne jemi tё fundosur nё njё mjerim tё frikshёm! Papunёsia i kalon 40% tek tё...

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin – Redaksionali i Pare

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin Medius është revistë e re që në numrin e parë ka sjellë këndvështrime rreth dhunës, në plane shumdimensionale:...

E vërteta totalitare tek ligjërimi i Edi Ramës nga Fitim Zekthi

E vërteta totalitare tek ligjërimi i Edi Ramës nga Fitim Zekthi Totalitarizmat e çdo lloji kanë të përbashkët përpjekjen për të kontrolluar shoqërinë, legjitimuar kjo me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.