back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Familja Popa

Një bunker për të gjithë… nga Marelba Fushekati

Një bunker për të gjithë... nga Marelba Fushekati “Vishe bluzën e Bunk'art ose përndryshe direkt në pushkatim!”   Është citati i parë që të bie në sy, i...

Pse 1 korriku është dita e vërtetë e futjes në Ambasada…

Pse 1 korriku 1990, është dita e vërtetë e futjes në Ambasada... Historiografia shqiptare në mënyrë sistematike ka dëshmuar deformimin dhe manipulimin e së vërtetës,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.