back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ema Bovari

Mitologji dhe bukuri femërore tek Fishta – nga Emi Krosi

Mitologji dhe bukuri femërore tek Fishta nga Emi Krosi Të jesh femër, në çdo kohë është jo gjithmonë bekim ose mallkim. Nëse do të “besonim” thënien...

Mondi-al… Mondi-art 2014 nga Edmon Hasani

Mondi-al... Mondi-art 2014 (nga ditari i Edmond Hasanit) 26 qershor, 2014 Nëna ime e shkretë para se të ikte nga kjo botë jallane me kish taksur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.