back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Cikël Poetik

Elinda Marku – Cikel Poetik 2015

Elinda Marku Cikel Poetik 2015 1.Diku… Në njenën anë të rrugës nji llampë e fikun e djegun ndoshta... N'anën tjetër nji pemë e lanë gjethesh edhe zogjsh ndoshta. Përmidis tyne rruga tuj më përcjellë...

Lumi i kohës… Cikël Poetik nga Desantila Qerimaj

Desantila Qerimaj - pjesë e nji fenomeni poetik... nga Jozef Radi Desantila Qerimaj, asht artiste ende e papërcaktueme qartë... po me vizione të qarta në gjithçka merr...

Cikël poetik nga Melita Vjerdha

Melita Vjerdha - Përballe nji prove të vështirë Merita Vjerdha i përket gjeneratës së postdiktaturës, pra atij brezi të që nuk e jetoi dhe as...

Ky diell i zemruem maji… cikël poetik nga Viola Doko

Ky diell i zemruem maji... cikël poetik nga Viola Doko Shpesh m'duhet më përsëritë fjalë të thanuna, me inkurajue miqtë e mi për ato gëzimet...

Cikël Poetik – nga Ervina Dervishi

Cikël Poetik nga Ervina Dervishi Pak fjalë në kujtim ë Bajram Hysenit (Kovaçi) Bajram Hyseni ka qenë redaktori i parë de facto i poezive të mia,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.