back to top
21.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi Fevziu

Ahmet Zogu… sipas Blendi Fevziut dhe Kristo Frashërit nga Ilir Hashorva

Ahmet Zogu... sipas Blendi Fevziut dhe Kristo Frashërit nga Ilir Hashorva Gjatë vitit 2015, u botuan dy biografi të Ahmet Zogut. Duket se kjo figurë politike...

Misteri i pazbardhur i darkës së 11 Dhjetorit 1990… Arben Meçaj

Misteri i pazbardhur i darkës së 11 Dhjetorit 1990... nga Arben Meçaj Për të 24-in vit i njëjti ritual. Dhjetori si Festë e Rinisë, Festë e...

Heronjtë idealistë dhe tradhtarët Petro Luarasi

Heronjtë idealistë dhe tradhtarët Petro Luarasi Ky shkrim asht i disa viteve ma parë, dhe asht pjesë e nji debati disi të ndezun midis Petro...

A jemi të gjithë injorantë! Blendi Fevziu

A jemi të gjithë injorantë! Blendi Fevziu “Njeriu është injoranti më i madh, - ka thënë Borgesi, - ai nuk di asgjë në jetë, kur...

Lazër Radi: Në kërkim të kohës së humbur

Në kërkim të kohës së humbur... Blendi Fevziu bisedon me dr. Lazër Radin (Klan) Historia e njeriut që u arrestua më 1944 - 28 vjeçar, dhe u...

Gjyqi Special: Nji spektakël makabër – Dr. Lazër Radi intervistuar nga Blendi Fevziu

“Kosova lindi intelektualët që i duheshin, Shqipëria shkatërroi ata që kishte...” Blendi Fevziu interviston Dr. Lazër Radi* Jeta ka gjithmonë momente të caktuara që ndikojnë...

Berisha, zgjedhjet 2013 dhe kundërshtarët e pabesueshëm

Berisha, Zgjedhjet 2013 dhe kundërshtarët e tij të pabesueshëm... refleksion nga Jozef Radi Sali Berisha dhe partia e tij, futen në zgjedhjet e teta parlamentare të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.