back to top
18.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Baton Haxhiu

Vrasja e Xhemail Mustafës – nga Ing. Nazmi Peci

Vrasja e Xhemail Mustafës nga Ing. Nazmi Peci Xhemail Mustafa ishte krijues letrar, dhe personalitet i shquar politik e publik në Kosovë. Ai u vra...

Baton Haxhiu – si njeri i Edi Ramës – nga Kastriot Myftaraj

Baton Haxhiu - si njeri i Edi Ramës nga Kastriot Myftaraj Rroga e Baton Haxhiut zbulon njeriun e Edi Ramës në skemën e komunikimit me ndërmjetës...

Rama dhe… Kosova! – nga Adriatik Riza Dosti

Rama dhe… Kosova! nga Adriatik Riza Dosti   Vite më parë, teksa po flisnim me të ndjerin Dor Keko për Kosovën aty në korridoret e redaksisë së...

Veton Surroi: Baton Haxhiu bashkëpunëtor i shërbimit sekret serb!

Veton Surroi: Baton Haxhiu bashkëpunëtor i shërbimit sekret serb! Çka e bashkon Goran Bregoviqin me një bashkëpunëtor të kryeministrit të Shqipërisë, vendimin e V. Intzkos...

Arsimtarët e Ernest Koliqit në Kosovë, dhe… ministrat e Kosovës në Tiranë – nga Frano Kulli

Arsimtarët e Ernest Koliqit në Kosovë, dhe… ministrat e Kosovës në Tiranë nga Frano Kulli Ende sot, pasi kanë kaluar tetëdhjetë vjet, ha prapë hamendësime pjesëmarrja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.